Tänään

Yhteistyössä mukana

NONAME







SEO Heinävaara

Joensuun sää

Joensuun Katajan hiihtojaoston yhteystiedot

Johtokunta 2016-2017

Jaoston puheenjohtaja
Ilari Nissinen

ilari.nissinen@hotmail.com
☎ 0440 102396

Pekka Gröhn

pekkag@outlook.com
☎ 040 571 6880

Mikko Huttunen

mikko.huttunen@telemail.fi
☎ 0500 956473

Arttu Kähkönen

kahkosenarttu@gmail.com
☎ 050 527 9080

Katja Kärnä

katja-karna@luukku.com
☎ 050 364 1180

Kristiina Nissinen

kristiina.nissinen@evl.fi
☎ 050 550 8330

Maarit Talonen

maarit.talonen@ilomantsi.fi
☎ 050 517 6214

Hiihto-Katajan sihteeri

sihteeri@hiihtokataja.fi


Katajanmarjat

Katja Kärnä

katja-karna@luukku.com
☎ 050 364 1180

Kilpailutoimikunta

Pekka Gröhn pekkag@outlook.com
☎ 040 571 6880

Valmennustoimikunta

Ilari Nissinen ilari.nissinen@hotmail.com
☎ 0440 102396

Webmaster

Matti Ruhanen

info@hiihtokataja.fi
☎ 045 183 0299

Toimisto

☎ 013 224 062
toimisto@joensuunkataja.fi

08.06.2017

18. lokakuuta 2017
matiketopelasu
39 2526272829301
40 2345678
41 9101112131415
42 16171819202122
43 23242526272829
44 303112345

Ajankohtaista


PKO juoksuliigan tulokset >>>

30.06.2017

PKO juoksuliiga alkaa 22.6 >>>

08.06.2017

Seuran vuosikokous ma 22.5

19.04.2017

P-K hiihdon palkitsemistilaisuus pe 12.5

19.04.2017

Seuranmestaruus 23.3 >>>

24.03.2017

Miniliigan 16.3 tulokset >>>

16.03.2017

viiva_ala
Katajan toimisto Joensuun Kataja ry,
Toimisto avoinna ma-pe 10-15.Kirkkokatu 21 80100 Joensuu,
☎ (013) 224 062, ℻ (013) 125 062, toimisto@joensuunkataja.fi.
Copyright © 2013-2017 Joensuun Kataja,
www.hiihtokataja.fi