Tänään

Ajankohtaista

Miniliiga II tulokset >>>

16.2.2018

PM-sprintti 3.2 lähtölistat >>>

2.2.2018

PM-sprintti 3.2 Pärnävaaralla >>>

21.1.2018

PKO-miniliiga alkaa 1.2 Pärnävaaralla >>>

5.1.2018

Iltahiihdot 3.1 Pärnävaaralla tulokset >>>

4.1.2018

Yhteistyössä mukana

NONAME







SEO Heinävaara

Joensuun sää

Joensuun Katajan hiihtojaoston johtokunta

Kausi 2017-2018

Jaoston puheenjohtaja
Ilari Nissinen

ilari.nissinen@hotmail.com
0440 102396

Pekka Gröhn

pekkag@outlook.com
040 5716880

Kirsi Hukka


050 3536140

Mikko Huttunen

mikko.huttunen@telemail.fi
0500 956473

Arttu Kähkönen

kahkosenarttu@gmail.com
050 527 9080

Katja Kärnä

katja-karna@luukku.com
050 364 1180

Kristiina Nissinen

kristiina.nissinen@evl.fi
050 550 8330

Maarit Talonen

maarit.talonen@ilomantsi.fi
050 517 6214

Katajanmarjat

Katja Kärnä

katja-karna@luukku.com
050 364 1180

Kilpailutoimikunta

Pekka Gröhn pekkag@outlook.com
040 571 6880

Valmennustoimikunta

Ilari Nissinen ilari.nissinen@hotmail.com
0440 102396

Webmaster

Matti Ruhanen

info@hiihtokataja.fi
045 183 0299

22.02.2018

viiva_ala
Katajan toimisto Joensuun Kataja ry,
Toimisto avoinna ma-pe 10-15.Kirkkokatu 21 80100 Joensuu,
☎ (013) 224 062, ℻ (013) 125 062, toimisto@joensuunkataja.fi.
Copyright © 2013-2018 Joensuun Kataja,
www.hiihtokataja.fi